Prezentacja naprawdę kiepskiej gry warszawskiej Legii w rozgrywkach PKO Ekstraklasy! Górnik Zabrze pokonał piłkarzy drużyny Legii rezultatem 1:0!

Prezentacja naprawdę kiepskiej gry warszawskiej Legii w rozgrywkach PKO Ekstraklasy! Górnik Zabrze pokonał piłkarzy drużyny Legii rezultatem 1:0!

Z całą pewnością w trwających aktualnie rozgrywkach polskiej Ekstraklasy Legia z Warszawy prezentuje się słabo. Trzeba mieć na uwadze to, iż zawodnicy Legii to obecni mistrzowie ligi, a obecnie zajmują pozycję w spadkowej strefie. Kiepską passę warszawskiej Legii miało finalnie zakończyć, jednakże i w tym przypadku brakło umiejętności do tego, by wywalczyć punkty. Gracze gospodarzy od pierwszych minut pojedynku wyglądali na fenomenalnie uszykowanych i podczas pierwszej części Legia Warszawa nie umiała im się przeciwstawić. Po pierwszych 45. minutach tego meczu zawodnicy Górnika Zabrze wygrywali wynikiem dwa do zera i wszystko na to wskazywało, że nadchodzi następna z kolei porażka Legii z Warszawy. Jednak piłkarze Legii w początkowych minutach następnej części tego meczu ruszyli do ataku i byli w stanie doprowadzić do wyniku remisowego. W ten sposób będący na stadionie fani futbolu mogli liczyć na fantastyczne emocje pod koniec tego spotkania.

I de facto końcowe minuty tego starcia były niesamowicie emocjonujące. Głównie z powodu gry zawodników Górnika, którzy finalnie wygrali to starcie. Trafienie dające wygraną ustrzelił w 96. minucie Kubica, który potrafił wykorzystać fantastyczne dogranie w wykonaniu Janzy. Swoje premierowe trafienie po transferze do naszej ligi ustrzelił zdobywca pucharu świata sprzed 7 lat, czyli Podolski i trzeba mieć to na uwadze. był to niesamowity moment dla tego gracza i nie ma żadnych wątpliwości co do tego. Z kolei Legia z Warszawy poniosła klęskę 7 mecz pod rząd i obecnie znajduje się na 17 miejscu w ligowej klasyfikacji. To jest bardzo słaby rezultat, jak na panującego wciąż mistrza rozgrywek polskich i trzeba to zaznaczyć. Jeżeli zawodnicy warszawskiej Legii chcieliby ciągle grać w polskiej lidze to muszą wrócić do optymalnej dyspozycji. W innym wypadku mistrz polskich rozgrywek zaskakująco spadnie do pierwszej ligi.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy